Bendraukime:
2022 - 09 - 26

Warning: A non-numeric value encountered in /home/jusukeli/domains/muzikalus.lt/public_html/wp-content/themes/newsroom/framework/modules/title/title-functions.php on line 442

Warning: A non-numeric value encountered in /home/jusukeli/domains/muzikalus.lt/public_html/wp-content/themes/newsroom/framework/modules/title/title-functions.php on line 442
PagrindinisNaujienosNaujoje Marijono dainoje – sūnaus Majaus balsas

Naujoje Marijono dainoje – sūnaus Majaus balsas

Marijonas Mikutavičius pristato naują dainą “Pilvas”. Joje –  visi atsakymai į klausimą,  kaip jis jaučiasi būdamas tėvu. Dainoje panaudotas pusės metų jo sūnaus Majaus balsas. Šiuo metu Marijonas rengiasi vieninteliam šiais metais areniniam pasirodymui “Naujieji metai su Marijonu”, kuris įvyks gruodžio 29 d. “Žalgirio” arenoje.

 

“Dainos užuomazga atėjo vieną iš tų vakarų, kai mūsų berniukas zirzė ir pyko, nes jam pūtė pilvą, kaip neretai būna kūdikiams. Beramindamas jį  leptelėjau : “Šitam gyvenime skausmą gauni iš karto, o džiaugsmą turėsi užsidirbti”.  Po to šitą frazę prsiminiau bebrazdindamas gitara, pritaikiau jai melodiją.

 

Kūrinys yra iš esmės mamos ar tėčio pokalbis su vaiku, kuris susiduria su pirmais savo rūpesčiais — tai pilvą skauda, tai nepatogiai guli, tai negali užmigti. Žodžiu, milijonas problemų, apie kurias sunku pranešti aplinkiniams, nes dar nemoka kalbėti. Tėvai tegali raminti, jog tai praeis. Štai ir visa išmintis.

 

Daina nėra sudėtinga. Norėjau, kad būtų tokia, jog bet kuris tėtis ar mama, kuriems ji patiks, galėtų tiesiog paniūniuoti motyvą savo kūdikiams arba patys sau.

 

Įrašuose panaudojau sūnaus balsą. Įrašiau jį su telefonu, kai jis kažką kalbėjo  savo paukščių kalba.  Panaudojau ramesnes vietas, nes ten, kur jis iš tikrųjų rėkė, būtų tikę tik heavy metal kūriniui.

 

Galima sakyt, kad pirmą kartą juo pasinaudojau. Manau jis tai primins, kai norės išsireikalauti pirmą padorų žaislą. Ir manau, kad atleis, kai jį gaus”, – sako Marijonas.

 

https://www.youtube.com/watch?v=V1XodNk1iHA&t=27s

Nėra komentarų

PALIKITE KOMENTARĄ